Centrum Medyczne AstiMed jest nowoczesną, wielospecjalistyczną przychodnią, zlokalizowaną na warszawskich Bielanach, przy ul. Zgrupowania AK "Żmija"12. Głównym obszarem naszej działalności jest leczenie chorób z zakresu: kardiologii, ginekologii i położnictwa, andrologii, endokrynologii, dermatologii, okulistyki, ortopedii, diabetologii, otolaryngologii.
Zapewniamy profesjonalną i szeroką opiekę z zakresu dietetyki klinicznej oraz nowoczesną diagnostykę USG i analiz medycznych. Specjalizujemy się także w medycynie estetycznej i rehabilitacji.

W Centrum Medycznym AstiMed przyjmują lekarze, których kompetencje potwierdzone są licznymi tytułami naukowymi oraz doświadczeniem klinicznym. Wielu z nich to niekwestionowane autorytety w swoich specjalnościach, co stwarza warunki do świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, z poszanowaniem praw pacjenta.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby Centrum Medyczne AstiMed było miejscem, w którym Państwo, jako pacjenci, odnajdą efektywne i skuteczne leczenie swoich problemów zdrowotnych w przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze.

 


Serdecznie zapraszamy,
Zespół Centrum Medycznego AstiMed