Mamy przyjemność poinformować, że uczestniczymy w akcji Gabinety z Różową Wstążką. Program umożliwia wykonanie dofinansowanych badań USG piersi, kontrolnych badań diagnostycznych oraz edukację na temat zachowań profilaktycznych. Zapraszamy na USG piersi za jedyne 20 zł! Zapisy rozpoczynają się 19 września. Badania będą wykonywane od 1 do 31 października, a każda pacjentka, która z nich skorzysta otrzyma upominek: Kosmetyczkę z Różową Wstążką oraz batonik Nestlé FITNESS Delice. Akcja jest finansowana ze środków uzyskanych ze sprzedaży produktów AVON z Różową Wstążką oraz dzięki wsparciu partnerów: Nestlé FITNESS i ERGO Hestia. Więcej informacji oraz pełną listę gabinetów można znaleźć na stronie:http://www.avonkontrarakpiersi.pl/

1a.JPG - 124.98 kb

 

Centrum Medyczne AstiMed jest nowoczesną, wielospecjalistyczną przychodnią, zlokalizowaną na warszawskich Bielanach, przy ul. Zgrupowania AK "Żmija"12. Głównym obszarem naszej działalności jest leczenie chorób z zakresu: kardiologii, ginekologii i położnictwa, andrologii, endokrynologii, dermatologii, okulistyki, ortopedii, diabetologii, otolaryngologii.
Zapewniamy profesjonalną i szeroką opiekę z zakresu dietetyki klinicznej oraz nowoczesną diagnostykę USG i analiz medycznych. Specjalizujemy się także w medycynie estetycznej i rehabilitacji.

W Centrum Medycznym AstiMed przyjmują lekarze, których kompetencje potwierdzone są licznymi tytułami naukowymi oraz doświadczeniem klinicznym. Wielu z nich to niekwestionowane autorytety w swoich specjalnościach, co stwarza warunki do świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie, w sposób przyjazny i rzetelny, z poszanowaniem praw pacjenta.

Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby Centrum Medyczne AstiMed było miejscem, w którym Państwo, jako pacjenci, odnajdą efektywne i skuteczne leczenie swoich problemów zdrowotnych w przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze.

 


Serdecznie zapraszamy,
Zespół Centrum Medycznego AstiMed