Marek Laskowski

Marek Laskowski

specjalista dermatolog, wenerolog / lekarz medycyny estetycznej

Specjalista dermatolog,  absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, lekarz medycyny estetycznej.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych (atopowe zapalenie skóry, trądzik, brodawki, włókniaki, łuszczyca, alergie skórne, grzybic, wypryski, łojotok, przebarwienia skóry).

Współpracuje z wyspecjalizowanymi ośrodkami diagnostycznymi, członek: American Academy of Aesthetic Medicine (AAAM), International Dermoscopy Society (IDS).

Wykonuje badania znamion za pomocą dermatoskopu z emisją chromatycznego widma światła dziennego, co daje skuteczniejsze rozpoznanie. Ta nieinwazyjna diagnostyka dermatologiczna służy do oceny m. in. znamion barwnikowych oraz do wczesnego wykrywania czerniaka złośliwego.

W zakresie medycyny estetycznej specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce przeciwstarzeniowej.

Jest zwolennikiem kompleksowego podejścia do pacjenta, dlatego w klinice pacjenci znajdują się pod opieką wysokiej klasy specjalistów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, chirurgii estetycznej oraz innych dziedzin. Całościowe podejście do pacjenta, łączenie technik pozwala uzyskać bardzo dobre efekty a jednocześnie zachować naturalny i piękny wygląd. Stosuje najnowsze osiągnięcia technologiczne które sprawiają, że otrzymujemy bardzo naturalny efekt przy skróconym do minimum okresie rekonwalescencji i zwiększonym bezpieczeństwie zabiegów.

Systematycznie odbywa szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zastosowania nowoczesnych technik w medycynie regeneracyjnej i estetycznej. Uczestniczy w konferencjach i warsztatach, co sprawia, że zakres zabiegów i sposobów ich wykonywania jest stale poszerzany i udoskonalany.

Godziny pracy placówki

Centrum Medyczne AstiMed

ul. Zgrupowania AK „Żmija” 12, 01-875 Warszawa

Godziny otwarcia
pn.-pt.: 9:00-20:00

Godziny otwarcia
sob. (1 i 3 m-ca): 7:00-11:00


Telefony

22 40 40 416, 790 259 990

Punkty pobrań

pobrania realizujemy zawsze do godziny 12:00:

Poniedziałek 9:00 - 20:00
Wtorek 9:00 - 20:00
Środa 7:00 - 20:00
Czwartek 9:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 20:00
Sobota (1 i 3 sobota m-ca) 7:00 - 10:00

Email

rejestracja@astimed.pl

Informacje dla pacjenta

Prawa pacjenta

Polityka prywatności

RODO

Napisz do nas

+48 22 40 40 416, +48 790 259 990

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach!

Nasze aktualności

Lipiec 15, 2019
Monika Matraszek – Specjalista endokrynolog, diabetolog, internista

Do naszego grona specjalistów dołączyła Monika Matraszek – specjalista endokrynolog, diabetolog, internista posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu diagnostyki i leczenia […]

więcej >
Lipiec 11, 2019
Łukasz Staszczak – Specjalista chorób oczu

Do naszego grona specjalistów dołączył Łukasz Staszczak – specjalista chorób oczu, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne z zakresu diagnostyki i leczenia […]

więcej >
Zobacz wszystkie aktualności >